Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Villit ravit 24.06.2018

Lämpimästi tervetuloa Ravitalli Karanteenin 1-vuotisjuhlaraveihin!

 

Osallistumisrajoitukset ja ohjeet

  • Kilpailupäivä 24.06.2018
  • VIP 24.06.2018
  • Vastuuhenkilönä Joanna (Cherry VRL-12299)
  • Tulokset arpoo Raviarvontakone
     
  • Rajattomasti hevosia/omistaja/lähtö (lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin)
  • Yhdeltä ohjastajalta vain yksi hevonen/lähtö (keksityt ohjastajat sallittuja, ohjastajaa ei ole pakko merkitä lainkaan)
  • Hevonen saa osallistua vain yhteen lähtöön/päivä
  • Jos lähtöön tulee 1-3 osallistujaa, lähtö juostaan rutiinina ja palkinnot puolitetaan
     
  • 2-vuotiaat lämminveriset vain omiin lähtöihinsä
  • 3-vuotiaat kylmäveriset ja ponit vain omiin lähtöihinsä
  • Muut ikärajat voit tarkistaa täältä
     
  • Ilmoittautuminen sähköpostiin ravitalli.karanteeni@outlook.com
  • Otsikolla Ravit2
  • Muodossa
    Lähtö nro
    ikä skp Nimi / Ohjastaja (seura/talli) enn. --


Lähdöt

Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille 3v
p. 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve (-200ve)
1. 3v t Uudenkuun Voikukkien Valssi / Anton (UuKuu) 35,2ly -- 01.34,3ake 2000ve
2. 3v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 36,0a -- 01.34,3ake 1000ve
3. 3v o Guen Harminkappale (DS) ei enn -- 01.34,4ake 500ve
4. 3v t Katinkulta / (KaRa) 42,4aly -- 01.35,4ake xx 300ve
5. 3v o Purnin Esaias / Urmas (Team Ninitra) 35,5a -- 01.35,5ake x 200ve
6. 3v o Pikatti / (CHER) 33,1aly -- 01.37,3ake 200ve
7. ​3v t Villialma / Börje (Team Ninitra) ei enn. -- 01.38,3ake xx 
8. 3v t Nyten / Gunvor (Team Ninitra) 36,1a -- 01.38,6ake 
9. 3v t Muotopuoli / (KaRa) 42,6aly -- 01.39,4ake 
10. 3v t Tähtiin Kirjoitettu Virhe / Ida (SyyAu) 37,2ke -- 01.39,5ake x 
11. 3v t Katajan Hilu / Pekka (JK) ei enn. -- 01.42,4ake 

Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille yli 30,0 aik. - Ajettu tasoitusajona!
p. 3000ve - 1500ve - 750ve - 400ve (-300ve)
1. 4v t Tähtitanssija / (KaRa) 36,4aly -- 01.34,1ke 3000ve
2. 4v t Kantarilla / (KaRa) 36,4ly -- 01.34,4ke 1500ve
3. 4v t Savun Runomyrsky (DS) 39,2aly -- 01.35,4ke 750ve
4. 4v o Naurunappula / (KaRa) 32,2ake -- 01.35,6ke x 400ve
5. 5v o Uudenkuun Varjovelho / (CHER) 30,2ake -- 01.36,1ke x 300ve
6. 4v t Liljan Sinilupiini (DS) 37,2aly -- 01.36,5ke 300ve
7. 4v t Unissakulkija / Perho (UuKuu) 34,5aly -- 01.36,5ke 300ve
8. 5v o Radan Rikkoja / (KaRa) 30,4ake -- 01.37,2ke 
9. 5v o Narrilaivan Pavokker (DS) 37,1aly -- 01.37,6ke 
10. 6v t Duanin Keisarinna / Ninni (DS) 31,3ake -- 01.38,2ke 
11. 4v o Duanin Leijonakeisari (DS) 36,2ake -- 01.38,4ke 
12. 6v t Unian Josnella / Nella K. (DS) 30,2aly -- 01.38,6ke 
13. 4v t Duanin Emmiina (DS) 37,1aly -- 01.39,2ke 
14. 4v t Duanin Keltakulta (DS) 38,5aly -- 01.39,4ke 

Lähtö 3. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille 28,0-29,9 aik.
p. 4000ve - 2000ve - 1000ve - 500ve (-400ve)
1. 5v o Melukylän Marakatti / (KaRa) 28,5ake -- 01.28,1ake 4000ve
2. 4v o Sølv's Mikä Ikinä Lieneekään / Ida (UuKuu) 29,5ake -- 01.28,2ake 2000ve
3. 5v o Radikaali Aamuherätys / Ami (DS) 29,2aly -- 01.28,3ake x 1000ve
4. 5v o Pilsnerin Peilikuva / (KaRa) 28,6aly -- 01.28,4ake 500ve
5. 4v t Guen Hopealilja (DS) 28,3ly -- 01.28,4ake xx 400ve
6. 5v t Raharuhtinatar I.F. / Olli (UuKuu) 28,4ake -- 01.28,5ake 400ve
7. 5v t Uudenkuun Aina-Unelma / Max (UuKuu) 29,9ake -- 01.28,6ake 
8. 5v t Vallan Halpa / (KaRa) 29,4ake -- 01.29,3ake xx 
9. 6v o Nopankääntäjä / Perho (UuKuu) 28,6ake -- 01.29,4ake 
10. 8v t AH Kuunlilja (DS) 29,2ake -- 01.29,5ake x 
11. 6v t Toivon Metsätähti / Anton (UuKuu) 28,3aly -- 01.29,6ake xx 

Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille 25,0-27,9 aik.
p. 5000ve - 2500ve - 1300ve - 600ve (-500ve)
Ryhmä 1
1. 6v t Duanin Johtopäätös / Jonne (DS) 27,3ake -- 01.25,8ake 5000ve
2. 12v Liljantytön Henkäys / Olli (UuKuu) 27,3ake -- 01.25,9ake 2500ve
3. 7v o O.R. Magnus / Frida (DS) 27,3aly -- 01.26,2ake 1300ve
4. 8v o Taivaan Myrskyvaroitus / Perho (UuKuu) 27,0ake -- 01.26,3ake 600ve
5. 6v t Purnin Pilaelma / Niko (DS) 27,2aly -- 01.26,4ake 500ve
6. 8v t Tupla-Tahti / Anton (UuKuu) 27,6ake -- 01.26,4ake 500ve
7. 4v t Duanin Pakkoneuroosi (DS) 27,1ly -- 01.27,2ake 
8. 4v Guen Rituaali (DS) 27,2ly -- 01.27,3ake 
9. 5v o Metkulan Petkutus / (KaRa) 27,1ake -- 01.27,3ake x 
10. 6v t Valheenpaljastaja / Ida (UuKuu) 26,7ake -- 01.27,3ake 
11. 5v o Musta Mestari / (KaRa) 27,1ake -- 01.27,6ake 
Hylätty 
5v o Duanin Lohdutus / Freja (DS) 27,4ly -- - hll

Ryhmä 2
1. 10v o AH Vääpeli / (DS) 26,5a -- 01.25,1ake xx 5000ve 
2. 5v t Markiisin Karakoija / (KaRa) 26,4ake -- 01.25,2ake 2500ve
3. 9v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,2ake 1300ve
4. 11v o AH Finlaggan / (DS) 26,6a -- 01.25,2ake x 600ve
5. 7v t AH Valkokulta / Pentti (DS) 25,4aly -- 01.25,3ake 500ve
6. 5v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 26,2a -- 01.25,3ake 500ve
7. 5v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 26,4a -- 01.25,5ake x 
8. 5v t Kehvelin Kapina / (KaRa) 26,4ake -- 01.25,5ake 
9. 7v o Valtarian Vihtor / Irmeli K. (DS) 25,2aly -- 01.25,5ake 
10. 7v o AH Hurrikaani / Nika (DS) 25,5aly -- 01.26,4ake x 
11. 6v o Duanin Arvoitus / Arvo (DS) 26,3aly -- 01.26,5ake 
12. 6v o Saltan Rovasti / Ronni (DS) 25,3aly -- 01.26,6ake 

Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m Kylmäverisille alle 24,9 aik.
p. 6000ve - 3000ve - 1500ve - 700ve (-600ve)
Ryhmä 1
1. 9v o O.R. Pokeri / Jukka (DS) 24,1ake -- 01.23,1ake x 6000ve
2. 9v t Rattosen Rassiina / Henna K. (DS) 24,1aly -- 01.23,1ake 3000ve
3. 9v t Duanin Johtosävel / Helena K (DS) 24,3aly -- 01.23,2ake xx 1500ve
4. 9v t Duanin Johtoasema / Pia T. (DS) 23,4aly -- 01.23,3ake x 700ve
5. 9v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 24,6a -- 01.23,3ake 600ve
6. 10v t AH Minttukaakao / Vallu (DS) 23,2ly -- 01.23,5ake 
7. 10v t AH Väkkärä / Kukalie (DS) 23,4aly -- 01.23,6ake 
8. 7v t Duanin Ruhtinatar / Fredrik (DS) 24,3aly -- 01.23,6ake 
9. 11v o Pompeji Ville / Kalle (DS) 23,2aly -- 01.24,4ake 
Hylätty 
7v t Sadelaulun Sadeilma / Vilma (DS) 24,2aly -- - hml

Ryhmä 2
1. 9v o Savun Ryyppyputki / Magnus (DS) 21,4aly -- 01.20,4ake 6000ve
2. 9v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 22,2a -- 01.20,5ake 3000ve
3. 9v t Kekan Herttuatar / Riina (DS) 22,1ake -- 01.20,6ake 1500ve
4. 10v o Savun Capina / Timo (DS) 22,2aly -- 01.21,2ake x 700ve
5. 10v o AH Motivaatio / Hilla (DS) 20,3aly -- 01.21,3ake 600ve
6. 9v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 22,6a -- 01.21,5ake 
7. 9v t Radikaalin Pakkomielle / Henry (DS) 22,1aly -- 01.21,6ake 
8. 9v o Duanin Herrasmies / Kari (DS) 22,3aly-- 01.22,5ake 
Hylätty 
14v o AH Tulimyrsky (DS) 21,6aly -- - hll

Lähtö 6. Ryhmäajo 2100m Lämminverisille 2v
p. 2000ve - 1000ve - 500ve - 300ve (-200ve)
Ryhmä 1
1. 2v t Vengeance Unia (DS) ei enn -- 01.24,3ake 2000ve
2. 2v t Amureux RC (DS) ei enn -- 01.24,4ake 1000ve
3. 2v Conqueror Duán (DS) ei enn -- 01.25,2ake 500ve
4. 2v o Capacity Unia (DS) ei enn -- 01.26,4ake 300ve
5. 2v t Zurié Duán (DS) ei enn -- 01.27,3ake x 200ve
6. 2v o Garrison Gue (DS) ei enn -- 01.27,4ake x 
7. 2v t Minoque Duán (DS) ei enn -- 01.28,2ake 
8. 2v o Vsevolod Duán (DS) ei enn -- 01.28,5ake x  
Hylätty 
2v t Onya Speed / Lilja (JK) ei enn. -- - hml

Ryhmä 2
1. 2v t Sing of the Times / Olli (SyyAu) 19,2ake -- 01.18,5ake 2000ve
2. 2v t Sing me to Sleep / Anton (SyyAu) 18,5ke -- 01.18,5ake 1000ve
3. 2v o Monsterman / Ida (SyyAu) 18,5ke -- 01.18,6ake 500ve
4. 2v r Thrillerman / Otto (JK) 24,4aly -- 01.19,5ake 300ve
5. 2v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 21,3a -- 01.20,2ake 200ve
6. 2v t God Damn Honeybee / Antti (JK) 18,5ake -- 01.20,3ake 200ve
7. 2v t Gimmeyourbass / Valfrid (Team Ninitra) 18,4a -- 01.20,4ake 
8. 2v o Hesitate Life Gue / (KaRa) 24,4ake -- 01.20,6ake 
9. 2v o Promion Unia / Heli (JK) 21,4ake -- 01.21,2ake 
10. 2v t Lady Festival / (KaRa) 23,2ake -- 01.21,6ake 
11. 2v o Chesapeake Keepsake / Birger (Team Ninitra) 26,5a -- 01.22,3ake xx 
12. 2v t Take It / Iiro (JK) 24,2aly -- 01.22,5ake 

Lähtö 7. Ryhmäajo 2100m Lämminverisille yli 19,0 aik. - Ajettu rutiinina!
p. 3000ve - 1500ve - 750ve - 400ve (-300ve)
1. 3v t Rising Star / (KaRa) 19,1aly -- 01.21,4ake 

Lähtö 8. Ryhmäajo 2100m Lämminverisille 17,0-18,9 aik. - Ajettu tasoitusajona!
p. 4000ve - 2000ve - 1000ve - 500ve (-400ve)
1. 4v o Folklore / (KaRa) 17,3aly -- 01.17,2ke x 4000ve
2. 4v t Let Me Kick / Asko (JK) 17,5ke -- 01.17,2ke 2000ve
3. 3v o Patrikéi (DS) 17,2aly -- 01.17,3ke xx 1000ve
4. 3v o Jaropólk (DS) 18,2aly -- 01.17,4ke 500ve
5. 3v t K. Windie Ida / Ida (SyyAu) 18,1aly -- 01.17,6ke x 400ve
6. 4v t Sølv's Poisoned Apple / Jeroen (DS) 17,1aly -- 01.18,1ke x 400ve
7. 3v o Witch Hunter / (KaRa) 18,6ake -- 01.18,5ke 400ve
8. 4v t Amelie Redlover (DS) 18,5ake -- 01.18,6ke xx 400ve
9. 3v t My Winter of Love / Viveka (Team Lily) 18,4a -- 01.19,2ke x 
10. 3v t Blanchefleur Smoke (DS) 18,2aly -- 01.19,3ke 
11. 3v t Goldendest Duán (DS) 18,1aly -- 01.19,3ke 
12. 4v o Speedrunner / Jussi (JK) 18,2aly -- 01.19,4ke 
13. 4v o Bye Bye Hero / Eero (JK) 18,6ke -- 01.19,4ke 
14. 5v t Display Gue / (KaRa) 18,4ke -- 01.19,5ke 
15. 3v t Jevlámpija (DS) 18,1aly -- 01.19,5ke xx 
Hylätty 
3v t Rhiannon Duán (DS) 18,2ly -- - hml

Lähtö 9. Ryhmäajo 2100m Lämminverisille 15,0-16,9 aik.
p. 5000ve - 2500ve - 1300ve - 600ve (-500ve)
Ryhmä 1
1. 3v t Rjazán Olympus (DS) 16,2ly -- 01.15,8ake 5000ve
2. 3v t Adelaida Smoke (DS) 16,5aly -- 01.15,9ake 2500ve
3. 4v t Rjazán Matréna / Pia (DS) 16,1ly -- 01.16,1ake x 1300ve
4. 4v o Prince of North / Viveka (Team Lily) 16,3a -- 01.16,2ake 600ve
5. 4v o Northern Sunrise / Eero (Team Lily) 16,2 -- 01.16,4ake 
6. 3v t Carnivora Duán (DS) 16,2ly -- 01.16,6ake xx 

Ryhmä 2
1. 4v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 15,5a -- 01.14,8ake 5000ve
2. 4v o Know No Better / (KaRa) 15,1aly -- 01.14,8ake 2500ve
3. 4v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,0ake 1300ve
4. 8v t White Witch Ach / (DS) 15,3a -- 01.15,1ake 600ve
5. 4v r Mr Trouble / Juha (JK) 15,4ake -- 01.15,3ake x 500ve
6. 5v t Goldenness Duán / Enni (DS) 15,2aly -- 01.15,3ake 500ve
7. 5v o Radimír / Ralf (DS) 15,2aly -- 01.15,4ake x 
8. 4v t Viva La Vida / Anton (SyyAu) 15,5aly -- 01.15,4ake 
9. 4v o Rjazán Afinogen / Raissa H. (DS) 15,2aly -- 01.15,4ake xx 
10. 4v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 15,5a -- 01.15,6ake 
Hylätty 
4v o Venianim Duán (DS) 15,5ly -- - hll

Lähtö 10. Ryhmäajo 2100m Lämminverisille alle 14,9 aik.
p. 6000ve - 3000ve - 1500ve - 700ve (-600ve)
Ryhmä 1
1. 5v t Sándrine / Vilma K. (DS) 14,2aly -- 01.13,2ake 6000ve
2. 5v t Safe And Sound / Perho (SyyAu) 14,9ake -- 01.13,4ake 3000ve
3. 4v t No Regrets / (KaRa) 14,5aly -- 01.13,5ake x 1500ve
4. 5v t Alevtina / Ria (DS) 14,2aly -- 01.13,6ake 700ve
5. 4v t Quick Grand Coast / (KaRa) 14,3ake -- 01.14,2ake 600ve
6. 6v t Roxanne Duán / Reino U. (DS) 13,6aly -- 01.14,4ake 
7. 4v o Big Flash / (KaRa) 14,3aly -- 01.15,4ake x 
8. 4v t Any Victory Will Do / Salla (JK) 14,2ake -- 01.15,4ake x 
9. 4v o Rjazán Igor / Igor (DS) 14,1aly -- 01.15,5ake 

Ryhmä 2
1. 6v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 13,4a -- 01.13,1ake 6000ve
2. 6v o Radisláv Duán / Henna U. (DS) 13,5aly -- 01.13,3ake x 3000ve
3. 9v t Winterheart Ach / (ARO) 13,4a -- 01.13,3ake 1500ve
4. 6v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 13,4ake – 01.13,3ake xx 700ve
5. 6v t Grusha / Ruusa H (DS) 13,1aly -- 01.13,3ake 600ve
6. 8v o Svjatoslav / Maiju (DS) 13,5aly -- 01.13,4ake 600ve
7. 6v o Sevastjan Duán / Nora (DS) 13,2aly -- 01.13,6ake 
8. 5v t Whisper in the Wind / (KaRa) 13,1aly -- 01.14,3ake 
9. 6v o Radisláv Duán / Henna U. (DS) 13,5aly -- 01.14,3ake 
10. 4v t Serendipity Duán / Serena (DS) 13,2aly -- 01.14,4ake 
11. 5v o Rjazán Vjacheslav / Henna U. (DS) 13,5aly -- 01.14,5ake x 
12. 7v o Sacré Yezekael / Ria R. (DS) 13,1aly -- 01.14,5ake 

Ryhmä 3
1. 6v o Jevdokim Duán / Haamu (DS) 12,2aly -- 01.12,1ake 6000ve
2. 7v o Quousic RAT / Piia (DS) 12,5aly -- 01.12,2ake 3000ve
3. 6v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) 12,2a -- 01.12,3ake 1500ve
4. 8v o Autumn Gold Duán / Emilia (Team Lily) 12,5a -- 01.12,3ake 700ve
5. 7v o Shérazade Rus / Ruusa K. (DS) 12,1aly -- 01.12,3ake 600ve
6. 5v o AS' Dark Paradise / Frida U. (DS) 12,2aly -- 01.12,5ake 
7. 6v o Antonio De Valerie / Geronimo (DS) 12,4aly -- 01.13,2ake 
8. 6v o Akawain Duán / Billie (DS) 12,4aly -- 01.13,2ake 
9. 6v t OR'Evil Heroine / Lola (DS) 12,3aly -- 01.13,4ake 

Ryhmä 4
1. 8v o Dieu En Colére / Frank (DS) 10,3aly -- 01.10,1ake 6000ve
2. 8v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 11,3a -- 01.10,4ake 3000ve
3. 6v t Jekaterína BUG / Heli A. (DS) 11,9aly -- 01.10,4ake 1500ve
4. 7v o Russian Roulette / Anton (SyyAu) 11,2aly -- 01.10,6ake 700ve
5. 8v o Sébastien Duán / Sebastian (DS) 11,1aly -- 01.11,3ake 600ve
6. 11v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 10,8a -- 01.11,6ake 
7. 8v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 11,4a -- 01.12,2ake 
Hylätty 
10v o Spirit Burn / Seppo (DS) 11,2aly -- - hml
6v o Cisco Cellini / Kaisa T. (DS) 11,2aly -- - hml

Lähtö 11. Ryhmäajo 1100m A-poneille 3v
p. 100ve - 50ve - 25ve - 15ve (-10ve)
1. 3v t Capella / Miro (SyyAu) ei enn. -- 03.07,2aly x 100ve
2. 3v t Hard Luck Champ / (KaRa) 03.08,4aly -- 03.07,6aly 50ve
3. 3v t Oops-A-Daisy! / (KaRa) 03.02,2ly -- 03.08,6aly xx 25ve
4. 3v o Landlord / (KaRa) 03.05,2ly -- 03.09,4aly 15ve
5. 3v o Jackass / (KaRa) ei enn. -- 03.10,2aly 
6. 3v o Snow On / (KaRa) 03.07,6aly -- 03.10,4aly 
7. 3v o Kepler / Sara (SyyAu) 3.00,2ly -- 03.11,3aly 

Lähtö 12. Ryhmäajo 1100m A-poneille yli 3.00,0 aik.
p. 120ve - 60ve - 30ve - 20ve (-15ve)
Peruttu

Lähtö 13. Ryhmäajo 1100m A-poneille 02.50,0-02.59,9 aik.
p. 140ve - 70ve - 50ve - 30ve (-20ve)
1. 5v t Ginger Estate / (KaRa) 02.51,5ly 02.50,2aly 140ve
2. 5v t Carambola IV / (KaRa) 02.54,3ly -- 02.53,4aly 70ve
3. 4v o Cavalier I.F. / (KaRa) 02.54,1aly 02.54,3aly 50ve
4. 5v o Oxxy de Oddball / (KaRa) 02.50,6ly -- 02.54,3aly 30ve

Lähtö 14. Ryhmäajo 1100m A-poneille 02.40,0-02.49,9 aik. 
p. 160ve - 80ve - 60ve - 40ve (-25ve)
Peruttu

Lähtö 15. Ryhmäajo 1100m A-poneille alle 02.39,9 aik. - Ajettu rutiinina!
p. 180ve - 90ve - 70ve - 50ve (-30ve)
1. 5v o Little Big Boy / (KaRa) 02.30,2aly - 02.45,5aly 90ve

Lähtö 16. Ryhmäajo 1100m B-poneille 3v
p. 100ve - 50ve - 25ve - 15ve (-10ve)
1. 3v t Missfoster / (KaRa) 02.19,5ly -- 02.18,1aly 100ve
2. 3v t Citronmeliss / (KaRa) ei enn. -- 02.18,6aly 50ve
3. 3v o Dunkudde / (KaRa) 02.21,1ly -- 02.21,3aly x 25ve
4. 3v t Vanilja Fudge / Sara (SyyAu) ei enn. -- 02.22,6aly 15ve
5. 3v o Duktig Pojke / (KaRa) ei enn. -- 02.24,2aly 

Lähtö 17. Ryhmäajo 1100m B-poneille yli 02.20,0 aik.  - Ajettu rutiinina!
p. 120ve - 60ve - 30ve - 20ve (-15ve)
1. 4v t Solros / (KaRa) 02.20,4aly -- 02.20,2aly 60ve
2. 4v o Lumbago / (KaRa) 02.21,3aly -- 02.21,3aly 30ve
3. 4v o Cheeky Chester I.F. / (KaRa) 02.20,3ly -- 02.21,5aly x 15ve

Lähtö 18. Ryhmäajo 1100m B-poneille 02.10,0-02.19,9 aik. - Ajettu rutiinina!
p. 140ve - 70ve - 50ve - 30ve (-20ve)
1. 6v t Fjärilsviol NRL / Riina (Team Lily) 02.14,1ly -- 02.16,2aly x 70ve
2. 4v o Skyttestjärnan / (KaRa) 02.19,4aly 02.17,6aly 35ve

Lähtö 19. Ryhmäajo 1100m B-poneille 02.00,0-02.09,9 aik. - Ajettu rutiinina!
p. 160ve - 80ve - 60ve - 40ve (-25ve)
1. 11v t Kappvänilja / Riina (Team Lily) 02.06,3ly -- 02.06,3aly 80ve
2. 5v t Kyllengul Kärlek / (KaRa) 02.06,3aly -- 02.07,6aly x 40ve
3. 5v t Växlas Candyen / (KaRa) 02.07,3aly -- 02.07,6aly 30ve

Lähtö 20. Ryhmäajo 1100m B-poneille alle 01.59,9 aik. - Ajettu rutiinina!
p. 180ve - 90ve - 70ve - 50ve (-30ve)
1. 5v o Svårt Nöten / (KaRa) 55,4aly -- 01.55,4aly 90ve
2. 6v t Bittra Zoe / (KaRa) 56,5aly -- 01.55,4aly 45ve

Kiitos, kun juhlitte synttäreitä kanssamme!

© Veli-Matti Virtanen (lisenssi), Vapaasti by AK, Vintage Backgrounds, daFont, Google Fonts, Nikki

©2019 Ravitalli Karanteeni - suntuubi.com